STRONA GŁÓWNA O NASOFERTAREALIZACJEREFERENCJE I AUTORYZACJEKONTAKT
Dorbud-Instal s.j.
Tychy
NASZ ZESPÓŁ
NASI KLIENCI
O NAS

Nasza firma charakteryzuje się innowacyjnością w zakresie grzania i chłodzenia budynków

Jednym z głównych  celów firmy jest upowszechnienie i rozpropagowanie nowoczesnych rozwiązań ekologicznych w budownictwie jednorodzinnym, popularyzacje energooszczędnych rozwiązań w budynkach użyteczności publicznej oraz w obiektach przemysłowych. 


Nasza firma działa w branży budowlanej i instalcyjnej od 20 lat . Od samego poczatku nieustannie zdobywamy wiedzę i doświadczenie, starając się oferować klientom rozwiązania oparte na najnowszej wiedzy technicznej. 
Nasze projekty przygotowujemy oraz realizujemy z myślą o optymalizacji kosztowej, przy wykorzystywaniu nowoczesmych technilogii oraz niekonwencjonalnych źródeł energii .
W naszej ofercie znaduje się kompleksowa obsługa budynków w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji. Oferujemy pełen zakres usług od projektowania, budowy, montaż instalacji skończywszy na wykończeniu i oddaniu budynku do użytkowania.  Naszym atutem jest niestandardowe podejście do zagadnień związanych z  chłodzeniem oraz grzaniem, wykorzystując e
kologiczne i energooszczędne rozwiązania. 

Ekologia to coraz częściej jedno z kryteriów branych pod uwagę podczas budowy domu, czy innych obiektów. Powodów jest wiele: szybko rosnące koszty eksploatacyjne budynków, zmiany klimatu i związane z tym zmiany prawne ograniczające energochłonność budynków. Energochłonność budownictwa ma istotny wpływ na zasoby surowców naturalnych w tym główny i długotrwały udział w zużyciu źródeł energii. W związku z tym energooszczędne budownictwo staje się istotnym elementem strategii rozwoju  każdego miasta.. Wybudowanie nowych  obiektów w technologii wysoko energooszczędnej gwarantuje znaczne oszczędności w ich późniejszej eksploatacji.  

Zapewniamy najwyższy standard i gwarancję jakości w przystępnej cenie. 

Zapraszamy do współpracy . 
STRONA GŁÓWNA O NASOFERTAREALIZACJEREFERENCJE I AUTORYZACJEKONTAKT